• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree Publons
1   aashraf@ut.ac.ir Prof PhD
2 reza simbar rezasimbar@hotmail.com دانشگاه گیلان Prof PhD
3 seyedreza shakeri sr.shakeri@gmail.com عضو هیات علمی Prof PhD
4 mostafa gorji gorjim111@yahoo.com دانشگاه پیام نور Prof PhD
5 A m Amanoocheri@yahoo.com Prof PhD
6 Mehdi Saeedi mehdesaedi@yahoo.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Assistant Professor PhD
7   habniki@yahoo.com Prof PhD
8   awat.mazda@gmail.com Prof PhD
9   javadkashi@gmail.com Prof PhD
10 asghar ahmadi ahmadi.asghar@gmail.com Prof PhD
11 mohammad mahmoodi mahmoodi.mhmd@yahoo.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Assistant Professor PhD
12   bghanbari768@gmail.com دانشگاه آزاد تهران مركز Prof PhD
13   mohammadi.mozhgan@gmail.com Prof PhD
14 mohammad kamalizadeh mohammadkamalizadeh@gmail.com پژوهشگکاه علوم انسانی Prof PhD
15   Mortezabahrani@yahoo.com Prof Master
16 Mohammadreza Tajik dr_mohammadrezatajik@yahoo.com دانشگاه شهيد بهشتي Prof PhD
17   JKarami@ut.ac.ir Prof PhD
18   ekolaee@ut.ac.ir حقوق و علوم سیاسی Prof PhD
19 mohamad ali tavana tavana.mohammad@yahoo.com دانشگاه شیراز گروه علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی Associate Professor PhD
20 Aliashraf Nazari Nazarian2004@yahoo.com دانشیار گروه علوم سیاسی، دانشگاه تهران Prof PhD
21 Ahmad Bostani Ahmad.bostani@gmail.com دانشگاه خوارزمی Prof PhD
22   mortezabahrani@gmail.com Prof PhD
23 Shervin Moghimi Moghimima@gmail.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
24 Vahid sinaee Sinaee@um.ac.ir دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
25   Ghasemi_aliasghar@yahoo.com دانشگاه خوارزمی Prof PhD
26 ali Karimi maleh Akm102000@yahoo.com دانشکده حقوق و علوم سیاسی Prof PhD
27 Homeira Moshirzadeh hmoshir@ut.ac.ir دانشيار روابط بين‌الملل دانشگاه تهران Associate Professor PhD
28 Iraj Ranjbar Iraj_ranjbar79@yahoo.com عضو هیات علمی دانشگاه Prof PhD
29 Mohammad Abedi Ardakani Maa1374@gmail.com دانشگاه یزد Prof PhD
30 h k hojjatk@gmail.com Prof PhD
31 asghar keivan Hosseiny A.keivan.ir@gmail.com دانشگاه علامه طباطبائی Prof PhD
32 Seyedmohsen Alavipour m.alavipour@gmail.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Assistant Professor PhD
33   hkazemi57@ut.ac.ir حقوق و علوم سیاسی Prof PhD
34   norooziutir@ut.ac.ir Prof PhD
35   Nasrister@gmail.com Prof PhD
36   mirmoosavi@gmail.com علوم سیاسی Prof PhD
37   hahmadi@ut.ac.ir Prof PhD
38   m.ansari51@gmail.com Prof PhD
39   Baratalipour@yahoo.com Prof PhD
40   said_binayemotlagh@yahoo.fr Prof PhD
41 mohammad tohidfam tohidfam_m@yahoo.com دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی Prof PhD
42   hasanifar@gmail.com Prof PhD
43   Ma_hoseyni@yahoo.com Prof PhD
44 seyed alireza Hoseyni Beheshti abeheshti2002@yahoo.com علوم انسانی Prof PhD
45   khanmohammadi1@gmail.com Prof PhD
46 Tahmineh Shaverdi T.shaverdi@yahoo.com دانشیار جامعه‌شناسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Associate Professor PhD
47   Alirezasadra@gmail.com حقوق و علوم سیاسی Prof PhD
48   s.attar@ut.ac.ir دانشگاه یزد Prof PhD
49   kh.di.ta@gmail.com پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی Prof PhD
50 Mohammadmahdi Mojahedi Mm.mojahedi@gmail.com Prof PhD
51   mahmoudi3000@gmail.com دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه Prof PhD
52 kh m mortazavia@yahoo.com Prof PhD
53 Mojtaba Maghsoudi maghsoodi42@yahoo.com عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی. واحد تهران مرکزی Associate Professor PhD
54   dr.khaleghi@ut.ac.ir حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران Prof PhD
55   Abdelavari@gmail.com Prof PhD
56   alavipour@ihcs.ac.ir پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
57 seyed Hassan Mirfakhraei for501520@yahoo.com دانشگاه علامه طباطبایی Prof PhD
58 s h somaye.hamidi@birjand.ac.ir علوم سیاسی دانشگاه بیرجند Associate Professor PhD
59 mohammadtaghi  ghezelsofla m.t.ghezel@gmail.com دانشگاه مازندران Prof PhD
60 seyyed ebrahim  sarparastsadat sarparastsadat@gmail.com دانشگاه علامه طباطبایی Prof PhD
61 giti poorzaki gitipoorzaki@yahoo.com هیئت علمی پژوهشکده امام خمینی و انقلاب اسلامی Assistant Professor PhD
62   Abdolkarimi12@gmail.com Prof PhD
63   skmortazavia@gmail.com دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب Prof PhD
64   g.keshishyan71@gmail.com حقوق و علوم سیاسی واحد تهران جنوب Prof PhD
65   bsazmand@ut.ac.ir حقوق و علوم سیاسی Associate Professor PhD
66 mahmoud ketabi mketabi840@yahoo.com دانشگاه اصفهان Prof PhD
67   hoseinsalimi@yahoo.com Prof PhD
68 sayed mohamad ali hosainizadah hosainizadah@gmail.com دانشگاه شهید بهشتی Assistant Professor PhD
69   eftekhariasg@gmail.com معارف اسلامی و علوم سیاسی Prof PhD
70 amir roshan roshan@yazd.ac.ir دانشگاه یزد Prof PhD
71 ali Karimi maleh akm10@umz.ac.ir دانشگاه مازندران Prof PhD
72 Seyed Mohammad Ali Taghavi smataghavi@um.ac.ir دانشگاه فردوسی مشهد Prof PhD
73 abdolrahman hasanifar hassanifar@yahoo.com عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی Prof PhD
74 Abolfazl Sabramiz sabramiz@gmail.com استادیار الهیات و فلسفه پژوهشگاه علوم انسانی جهاددانشگاهی Graduate PhD
75 Alireza Zakeri alireza.zakeri@modares.ac.ir گروه جامعه شناسی دانشکده علوم انسانی دانشگاه تربیت مدرس Assistant Professor PhD
76   Msaei58@gmail.com Assistant Professor PhD
77   Masoudary@gmail.com Prof PhD
78   alikhsrvi@gmail.com Prof PhD
79   Najaf_lakzaee@yahoo.com Prof PhD
80   porian79@gmail.com ایسپافرهنگ و ارتباطات پژوهشگاه علوم انسانی Prof PhD
81 Ali morshedizad Alimorshedizad@yahoo.com دانشگاه شاهد Prof PhD
82 Abdolhossein  Farzad abdolhosein.farzad@gmail.com دانشیار دانشگاه آزاد تهران، واحد علوم و تحقیقات، گروه زبان و ادبیات فارسی Associate Professor PhD
83 Mansour Mirahmadi m_mirahmadi@sbu.ac.ir دانشگاه شهید بهشتی Prof PhD
84   ghaffari@modares.ac.ir علوم انسانی Prof PhD
85   zainab_saberpoor@yahoo.com دانشگاه تربیت مدس Prof PhD