}

List of Reviewers   Issue27 Year12

# Full Name Email Affiliation Rank Degree
1 Vahid sinaee Sinaee@um.ac.ir PostGraduateDegree PhD
2 Mojtaba Maghsoodi maghsoodi42@yahoo.com PostGraduateDegree PhD
3 Vahid sinaee Sinaee@um.ac.ir PostGraduateDegree PhD
4   s.attar@ut.ac.ir PostGraduateDegree PhD
5   habniki@yahoo.com Prof PhD
6 mohamad ali tavana tavana.mohammad@yahoo.com دانشگاه شیراز گروه علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی PostGraduateDegree PhD
7   hkazemi57@ut.ac.ir PostGraduateDegree PhD
8   s.attar@ut.ac.ir PostGraduateDegree PhD
9   habniki@yahoo.com Prof PhD
10 Abdolhossein  Farzad abdolhosein.farzad@gmail.com PostGraduateDegree PhD
11 mohamad ali tavana tavana.mohammad@yahoo.com دانشگاه شیراز گروه علوم سیاسی دانشکده حقوق و علوم سیاسی PostGraduateDegree PhD
12 Mojtaba Maghsoodi maghsoodi42@yahoo.com PostGraduateDegree PhD
13   habniki@yahoo.com Prof PhD
14 Seyedmohsen Alavipour m.alavipour@gmail.com PostGraduateDegree PhD
15 mohammad kamalizadeh mohammadkamalizadeh@gmail.com PostGraduateDegree PhD
16 Mansour Mirahmadi m_mirahmadi@sbu.ac.ir Prof PhD
17   Nazarian2004@yahoo.com PostGraduateDegree PhD
18 Iraj Ranjbar Iraj_ranjbar79@yahoo.com عضو هیات علمی دانشگاه PostGraduateDegree PhD
19   Alirezasadra@gmail.com Prof PhD
20 Mansour Mirahmadi m_mirahmadi@sbu.ac.ir Prof PhD